Wyciskarka Kuvings B6000

Wyciskarki to urządzenia, które w ostatnim czasie cieszą się sporą popularnością. W przeciwieństwie do sokowirówek umożliwiają pozyskiwanie soku z niemal wszystkich owoców i warzyw. Doskonale sprawdzają się także w przypadku warzyw liściastych, takich jak szpinak, jarmuż, a nawet natka pietruszki. Za ich pomocą można też pozyskać sok z drobnych owoców, takich jak maliny, czy borówki, z którymi sokowirówki często sobie nie radzą.

Jednym z najlepszych produktów dostępnych na rynku jest wyciskarka Kuvings B6000. Koszt nabycia tego modelu wynosi około 1500 zł. Za tę cenę otrzymuje się wysokiej jakości sprzęt, na który producent udziela aż 10-letniej gwarancji. Wyciskarka ta charakteryzuje się zwartą konstrukcją i efektownym wyglądem zewnętrznym. Dostępna jest w trzech wariantach kolorystycznych. tj. burgundowym, srebrnym oraz białym. Chociaż wygląd zewnętrzny jest z pewnością atutem sprzętu, to największe zalety wyciskarki kryją się w jej wnętrzu. Na uwagę zasługuje przede wszystkim szeroki, bo aż 7,5 cm otwór wlotowy, umożliwiający wrzucanie owoców i warzyw bez konieczności ich wcześniejszego rozdrabniania. Należy także wspomnieć o ślimaku wykonanym z wysokiej jakości tworzywa o nazwie Ultem. Cechą charakterystyczną tego tworzywa jest to, że nie wchodzi w reakcję z sokami i nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. O wysokiej jakości tego materiału świadczy fakt, że jest często wykorzystywany w chirurgii. Sercem wyciskarki Kuvings B6000 jest wydajny silnik o mocy 240W. Dzięki dużej mocy silnik jest trwały, cichy i dobrze radzi sobie nawet z twardymi produktami. Testy jakościowe pokazują, że silnik podczas pracy generuje hałas nie przekraczający 50 decybeli, co jest jednym z najlepszych rezultatów wśród tego rodzaju sprzętu. Dzięki temu, że wyciskarka wykonuje jedynie 60 obrotów na minutę, pozyskany sok nie ulega utlenieniu, dlatego dłużej zachowuje świeżość i swoje właściwości zdrowotne.

Podsumowując, wyciskarka Kuvings B6000 to produkt wysokiej jakości, który posiada wiele zalet. Zwarta konstrukcja, mocny silnik i wysoka jakość materiałów sprawiają, że wyciskarka ta jest godna polecenia wszystkim miłośnikom naturalnych soków i koktajli owocowo-warzywnych.